Już w czwartek premiera trzeciego numeru Streetwear Zine!

Tylko 未来

Już w najbliższy czwartek (13/06) światło dzienne ujrzy trzeci numer Streetwear Zine. Projekt ten powstał głównie by się dobrze bawić i pod żadnym pozorem nie zmieniamy priorytetów (patrz zdjęcie wyżej). Luźne podejście do wydawania własnego magazynu połączone z luźnym podejściem do tematu streetwearu. W drugim numerze wierciliśmy dziurę w polskich latach 90tych stawiając z tej okazji kiosk przed Vitkacem.
Tym razem postanowiliśmy odciąć się od wszelkich sentymentów i w sumie czegokolwiek co było związane z poprzednimi numerami. Trzecia propozycja to propozycja spojrzenia w przyszłość. Na wiele sposóbów będziemy poruszać ten temat. By było to możliwe chcielibyśmy zaprosić Ciebie na... ramen! . Premiera odbędzie się w lokalu Vegan Ramen Shop przy ul. Finlandzkiej 12A i poza serwowaniem zina, będziemy serwować dedykowany całej akcji ramen. Taki jakiego nie jedli nawet najwięksi fani rosołku! 

W odróżnieniu do poprzednich wydarzeń, to zacznie się już o godzinie 12 wraz z otwarciem lokalu. 

Hiroshi Fujiwara (fragment design) w wywiadzie dla SSENSE powiedział coś takiego:

I think food is one of the last analog things, because you have to travel. You have to go to the restaurant. You can't do this on the Internet. The information is not enough. I Think that is most tempting thing.

I my się z tym zgadzamy. Poza tym... ramen jest po prostu pyszny. Więc fajnie będzie tego dnia wymienić się dobrami znacznie bardziej ekluzywnymi niż ciuchy Gucci. My mamy dla Ciebie bardzo niezwykły ramen Futu Shio oraz zina w bardzo limitowanym nakładzie - efekt ciężkiej (ale przyjemnej) pracy wielu utalentowanych ludzi. Ty w zamian poświęcisz nam swój czas - coś co obecnie uważamy za największy exclusive. To chyba fair układ. A poza tym bez wszystko bez napinki. Chcemy ten dzień po prostu spędzić dobrze!

Stworzenie trzeciego numeru nie byłoby możliwe gdyby nie otwarte umysły i wsparcie marki Coca-Cola. I dla mnie to jest mega ważna informacja bo... dzięki niej mogę pisać wszystkie inne tu (haha).

Poza premierą zina na miejscu czeka na Was wystawa sztuki. 9 bardzo różnych artystów wizualnych podjęło się interpretacji hasła przyszłość "未来" czego efektem jest 9 niesamowitych prac. 


O klimat muzyczny zadba DJ SONYA.

I tyle Wam powiedzieć mogę. Przynajmniej teraz.

Więcej dowiecie się obserwując newsy na FB wydarzeniu:

Do zobaczenia za kilka dni!

.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza