Wraz z Mizuno zapraszamy Ciebie na Nami Night do WS2!

Nowa fala.
Fajne rzeczy zaczynają się dziać w tym kraju naszym. Po kilku fajnych globalnych ruchach ze strony japońskiej marki Mizuno w tamtym roku doczekaliśmy się wprowadzenia kategorii lifestyle na nasz lokalny rynek. Do sprzedaży trafi model Wave Rider 1 w kilku odsłonach kolorystycznych.

Z tej okazji warszawski sklep WS2 organizuje wydarzenie Nami (fala) Night, a co!

Już 16 lutego przy ul. Szpitalnej 4 o 17:00 wystartuje event, a wraz z nim sprzedaż Wave Rider 1. Do każdej zakupionej tego dnia parki dorzucona zostanie koszulka oraz torba, które specjalnie na tą okazję zaprojektował Swanski. Tego dnia Swanski będzie na żywo tworzyć ogromną pracę na terenie sklepu. O klimat muzyczny zadba DJ.Def, a gastronomiczny The Cool Cat. Nie zabraknie też Jamesona!

Dlaczego mocny wjazd Mizuno w lifestyle to wydarzenie warte uwagi? Przede wszystkim jest to świetna japońska marka z bogatą historią. Mało kto pomykał do tej pory w tych butach na co dzień, za to sportowcom przedstawiać tego produktu nie trzeba. Ale wróćmy do tego, że to marka japońska. Oznacza to konsewkencję, dbanie o jakość produktu, ale także dbanie i pielęgnowanie wartości w życiu i działaniu. Dlatego też kibicuję mocno.

Widzimy się 16.02?

Wydarzenie na FB (link)

.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza