10 rzeczy, których życzyłbym sobie pod choinką.

Gdybyś chciał zostać Mikołajem na umowę o dzieło to przyda Ci się ta wiedza.
Święta to cudowny czas!


Ok bądźmy poważni. Święta mają wiele pozytywnych aspektów. To czas, kiedy możemy na chwilę odpocząć od tego co robimy na co dzień. Możemy spędzić czas z rodziną chwilę dłużej. Możemy jeść tak dużo jakby miałby to być nasz ostatni posiłek. Możemy też dać komuś jakiś prezent, by w trakcie otwierania czuć większą ekscytację niż osoba obdarowana i liczyć, że na jej twarzy pojawi się radość. 

I tak sobie myślę, że będąc dziećmi namawiano nas do pisania listów do Mikołaja by wspomnieć mu o swoich zachciankach. Sądzę, że w 2018 roku Święty Mikołaj podobnie jak ja jak dostaje listy to głównie z ZUS'u, a wszystko inne wlatuje na skrzynkę mailową. Postanowiłem sobie, że stworzę listę rzeczy, które mógłbym chcieć ale listu nie napiszę, bo pewnie i tak trafiłby w spam. Pozostaje mi jedynie pozostawienie tego tutaj.


1. adidas Futurecraft 4D x Daniel Arsham

Koncept kolaboracji adidasa z Danielem Arshamem jest jedną z najlepszych akcji jaka spotkała ten butowy świat. Produkt na piątym miejscu, zaraz po niesamowitej historii, historii, historii i historii. Wyszły na świat 3 modele - przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Pierwsze dwa mam. Ostatni ze względu na hajp na technologię 4D był dla mnie nieosiągalny bo ludzie się o nie zabijali no i były cholernie drogie jak na buty, które chciałbym nosić. Może kiedyś adidas będzie wypluwał tego 4D tyle, że ceny na wtórnym spadną, ale póki co zostaje mi prosić Mikołaja o to.


2. iPad Pro 12,9

I pen do tego.


3. Nowy sweter od mamy

Moja mama zrobiła dla mnie już 3 swetry. Są świetne, ale przede wszystkim cenię je za to, że są zrobione przez moją mamę. Dlatego dla swetrów robionych na drutach przez moją mamę mam nieogranioczne ilości miejsca w mojej szafie.


4. Bilety do Hong Kongu dla mnie i Patrycji

Taki jest teraz plan. Tak więc poprosimy w pierwszej klasie.


5. Deska do prasowania

Sam się chyba nigdy nie zmotywuję, by kupić a czasem się przydaje.


6. FRGMNT x POKEMON

Nie wiem czemu, ale podobał mi się ten koncept łączenia fragment design z Pokemonami. Szczególnie, że info o tym wychodziło gdy byliśmy w Tokio, a tam... możecie się domyślić jak tam ludzie wielbią Pikachu. Dlatego chętnie przytuliłbym bluzę z tej kolekcji. A w 2019 poszedłbym w niej do kina na Detektywa Pikachu. Brzmi jak plan!


7. Puma RS-Computer

Jeżeli ktoś nie kojarzy co to za buty to odsyłam tu (link). Gdybym takie dostał to od razu szukałbym odpowiedniego sprzętu by móc je podłączyć. Ten technologiczny wymysł, który ma ponad 30 lat strasznie mnie fascynuje.


8. Custom Levi's Trucker Jacket zrobiony przez Futura 2000

Futura 2000 prowadził strefę customizacji dla marki Levi's w NYC oraz w trakcie SoleDXB. Wiecie jak bardzo jaram się customem. Nie wiecie natomiast, że twórczością Futury także się mocno jaram. Kurtka zrobiona pod jego okiem byłaby kolejnym jeansowym grailem w mojej kolekcji.


9. Czarny cienkopis

Zgubiłem swój...


10. Print od Sico

Zbieram prace polskich artystów. Sicoer by się przydał w mojej kolekcji.


No i to by było na tyle. Nie ukrywam, że gdyby ktoś podrzucił to do Świętego Mikołaja byłoby zajebiście. Szczególnie na tym cienkopisie mi teraz zależy. Resztę sam ogarnę.

.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza