Zapraszam Was na wystawę Manufacturing Defect - Artistic Series!

Odpuśćmy sobie na chwilę perfekcję.
W normalnych okolicznościach dzieje się tak, że produkt przed ujrzeniem światła dziennego przechodzi przez kontrolę jakości w zakładzie pracy. Gdy coś jest wadliwe bądź uszkodzone zostaje oznaczone jako niezdolne do użytku i odrzucone na bok, by finalnie nie trafić do konsumentów. To jest proces. Tak samo złożony i istotny jak proces artystyczny ludzi wyrażających się twórczo w różnych dziedzinach. Każdy z nich na swój sposób dąży do perfekcji próbując wielu nowych rozwiązań, po drodze popełniając przy tym błędy. I to właśnie ten proces stał się inspiracją do stworzenia nowego projektu, który nazwałem MANUFACTURING DEFECT - ARTISTIC SERIES


Pierwsza odsłona projektu miała miejsce podczas wydarzenia Hypemarket na początku czerwca:

Wtedy to zaprezentowałem 3 kurtki stworzone we współpracy z Jorge Alva, NAWEREM oraz społecznością Hypetalk. Dziś zapraszam Was na wydarzenie podczas którego zaprezentujemy 11 unikalnych projektów stworzonych na kurtkach Levi's Trucker Jacket oraz jedną wystawę fotograficzną stworzone we współpracy z ludźmi, których personalnie bardzo szanuję za twórczość, podejście i totalnie indywidualne podejście do swojego rzemiosła. 


Tak więc w trakcie wydarzenia będziecie mogli zobaczyć efekt pracy takich osób jak Holak, Swanski, NAWER, Riamone, Łukasz Ziętek, Sandra Kpodonou, Rosalie., Mr.OSOM, Marta Kudu, Jorge Alva, Hypetalk, Barrakuz, Beeski oraz wystawę zdjęć Maksyma Rudnika stworzoną specjalnie na to wydarzenie. A wszystko to ubrane w niepoprawność i motyw przewodni MANUFACTURING DEFECT.


Partnerem projektu jest marka Levi's, która niejednokrotnie w swoich działaniach udowadniała, że nie boi się zejść z udeptanych szlaków i ruszyć w to co nieodkryte. Uważam, że ten projekt jest doskonałym tego przykładem. To bardzo budujące gdy marka, którą się jaram wspiera moje inicjatywy. Szacunek!
Każdą kurtka będzie dostępna w sprzedaży w ilości jednego egzemplarza. Zysk ze sprzedanych kurtek przeznaczamy na organizację Traffic Design, której główną misją jest dbanie o przestrzeń miejską. Działają na różne sposoby. Raz są to festiwale murali. Innym razem odnawiają witryny lokalnych punktów rzemieślniczych. Jest to coś naprawdę pięknego i wartego sprawdzenia:
https://trafficdesign.pl/pl/

Tak więc widzimy się już w czwartek 29.11.2018 przy ul. Marszałkowskiej 45/49 w nowej przestrzeni lokalu Warmut (2 piętro). 
Startujemy o godzinie 19:00
Wstęp: FREEJeśli chcesz wiedzieć co jeszcze będzie się dziać dołącz koniecznie do wydarzenia na Facebooku. Będę tam zdradzać to i owo.
FB:
https://www.facebook.com/events/2368756713135500/

Identyfikacja by one and only Mr.OSOM

Do zobaczenia!
.zulu kuki0 komentarze:

Publikowanie komentarza