Czas na trzecią i ostatnią część kolaboracji Daniela Arshama i adidasa!

PRZYSZŁOŚĆ.


Wspominałem już, że kolaboracja Daniela Arshama z adidasem to najlepiej przemyślana koncepcja ever? A no tak, wspominałem (link). Po projekcie Przeszłość i Teraźniejszość, nadszedł czas na Przyszłość. Co prawda przecieki na temat tego jak będą wyglądać buty można było podziwiać w internecie od dawna to dla mnie film jest punktem wyjścia, bez którego nie mogłem nic powiedzieć o tym projekcie.Świetne powiązanie wszystkich 3 części, przejścia akcji między nimi, filozoficzne podejście do tematu czasu, a wszystko to ze względu na nowy projekt buta. Szanuję bardzo fakt ile pracy włożono w to wszystko.

Buty same w sobie także mistrzostwo. Opakowanie, a w nim m.in. rękawiczki, skarpety (PRESENT i PAST) no i buty wykonane w technologii Futurecraft 4D. 

Wszystko wygląda imponująco. Poza ceną, która wyniesie ponad 1600 w przeliczeniu na złotówki. Jak bardzo mi się marzyło, by zebrać całą kolekcję 3 par tak muszę przyznać, że odpuszczam. Może w przyszłości będę żałować decyzji. Pierwsze i drugie wydanie nie wiązało się z takich hype'm bo mało kogo interesuje cała koncepcja. Z racji, że trzecie wydanie to Futurecraft 4D to sam ten aspekt powoduje, że wiele osób się na nie rzuci. Głównie po to by je sprzedać dalej gdzieś tam do Azji, gdzie przebywam obecnie. 

Buty będzie można kupić w sklepie CL20. Pod warunkiem, że dziś się tam ruszy by się zarejestrować. Szczegóły rejestracji i zakupu znajdziecie tu:

Trochę mi smutno, że to już koniec tego projektu. Naprawdę wkręciłem się w to wszystko. Nie pozostaje mi liczyć, że niebawem ktoś inny podejdzie do tematu tak bardzo koncepcyjnie jak adidas zrobił to w przypadku tego projektu. Albo Daniel w przypadku tej marki.

.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza