Wszystko (prawie) co musisz wiedzieć o premierze drugiego numeru STREETWEAR ZINE!

Premiera zina już za kilka dni! Oto co musisz wiedzieć o drugiej odsłonie i samym wydarzeniu!

14 września w Warszawie odbędzie się premiera drugiego numeru drukowanego projektu Streetwear Zine. Skłamałbym mówiąc, że się nie napracowaliśmy. Pracy było dużo, ale co za tym idzie samej zabawy jeszcze więcej. 

To jest 10 informacji, ktore muszę Ci przekazać już teraz:

1. Premiera zina odbędzie się w Vitkacu podobnie jak w przypadku pierwszego numeru. Całe przesięwzięcie organizowane jest we współpracy z adidas Originals, który to tego dnia celebrować będzie nowe odsłony kolorystyczne modelu Falcon. Klimat mocno osadzony w latach 90tych.2. Impreza adidasa jest zamknięta i wchodzi się na podstawie wejściówek, ALE zgarnąć zina będzie można bez takiej wejściówki. Szykujemy coś zajebistego! Zobaczycie na miejscu! Poza tym na dniach będę miał trochę wejściówek na melanż do rozdania więc polecam czujnie obserwować stories:

3. Drugi numer tak jak i pierwszy tworzę wraz z Dawidem Saratowiczem. Tak to sobie wymyśliliśmy spontanicznie przed pierwszym numerem i skutecznie lecimy z tematem dalej. Ja tworzę, a Dawid ogarnia (bo to mocny ogarniacz) wszystko by było to realne. Zdrowy układ.

4. Drugi numer dostępny będzie w nakładzie 500 sztuk i dostać go będzie można tylko 14 września w trakcie premiery. 

5. W ramach całej akcji ustrzeliłem sesję z Maffashion:
I w samym zinie sesję z Maffashion także znajdziecie. W poprzednim numerze występowowały tylko modelki z agencji, dlatego nawet gdy teraz dla wielu ten ruch może być niezbyt zrozumiały, po otworzeniu zina nic już nie będzie budziło wątpliwości. 
#rozkminione

6. Stawiamy na gadżety. Będą plakaty. Będą naklejki.

7. Stworzyliśmy specjalny merch z okazji drugiego numeru. Info niebawem.

8. Sesji zdjęciowych powstało sześć. 

9. Obiecałem dziesieć punktów więc tutaj też muszę coś napisać. Tak więc w drugim numerze jest kilka stron więcej. Ale tylko kilka. Encyklopedią to to nie zostanie.

10. W tym punkcie mogę jedynie powiedzieć, że już nie mogę się doczekać, aż dorwiesz to w swoje ręce i sprawdzisz efekty!

.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza