Trzecia wystawa #STREETWEARNOMADS zmierza do Warszawy!

29/09/2018 czeka Cię podróż!


ALE MEGA!
Po długich i upalnych wakacjach, czas powrócić do konkretnych działań i... rozwiązania kolejnego konkursu z serii #STREETWEARNOMADS. Jak pamiętacie obecny temat wystawy to "PODRÓŻ". Spokojnie, do 23 września możecie wrzucać swoje zdjęcia na Instagram oddające temat. Tylko nie zapomnijcie otagować jak należy!


Ostatni przystanek w Stanach. Fabulous Las Vegas. A przynajmniej tak, od roku 1959, głosi słynny znak na wjeździe do miasta grzechu. Tymczasem przypominam Wam o zbliżającej się wielkimi krokami kolejnej edycji wystawy „streetwearnomads”. Jak już wiecie, tematem przewodnim wystawy są podróże i odkrywanie nowych miejsc - temat bliski mojemu sercu - dlatego też fotografia ta zawiśnie tam w dużym formacie. Ale macie okazje, żeby i Wasze zdjęcie się tam znalazło. Aby tak się stało musicie zrobić zdjęcie zgodne z tematem przewodnim i otagować je hasztagiem #streetwearnomads. My mamy 10 wolnych miejsc na płótnie, a Wy macie czas do 23 września. Wernisaż już 29 września lokalu Kawałyksztuki (@kawa_lyk_sztuki) przy ul. Marszałkowskiej 8 w Warszawie. Podczas imprezy zagrają dla was @agentnoz i @falcon1__. Więcej info znajdziecie na facebooku u @zulukuki. Wpadnijcie zbić piątkę!
A post shared by Piotr Bratosiewicz (@bratosiewicz) on

A post shared by Damian Denis (@dou.bled) onDziś rzucam dodatkową garść informacji!
Otóż po ogromnym sukcesie w Gdańsku (link) i równie ogromnym sukcesie w Krakowie (link), czas wyruszć w dalszą podróż wraz z Wami, Streetwearnomads do kolejnego miasta. Tym razem spotkamy się już 29 września w Warszawie.


W trasę do Warszawy zabiera się z nami Jameson oraz PUMA, by zorganizować wspólnie dla Was trzecią w tym roku wystawę. Jeśli chodzi o lokal to gościć będziemy w świetnym miejscu jakim jest Kawałyksztuki - kawiarnia, restauracja i galeria sztuki w jednym. To klimatyczne miejsce znajduje się przy ul. Marszałkowskiej 8.
O dobry klimat muzyczny dbać będą DJ NOZ oraz FALCON.

Patronem całego zamieszania jest zaprzyjaźniona ekipa newonce.net!

Więcej zdradzać nie będę. Reszta na bank pojawiać się będzie na dniach tu:
https://www.facebook.com/events/247258352642203/

Powodzenia na ostatniej prostej konkursu i do zobaczenia 29 września!

Plakat by: Bartek Różycki

.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza