TREND ALERT: Cały świat farbuje białe Nike x Off-White Presto

Chociaż ciężko to nazywać customem.
To chyba taka naturalna droga w przypadku hajpowych butów. Na początku każdy chce je mieć, ale gdy zaczyna pojawiać się ich na rynku coraz więcej, część ludzi wyczuwa, że posiadanie ich jako jeden z wielu to już nie taka satysfakcja i próbują zwrócić na siebie uwagę inaczej. Mówiąc prościej ludzie zaczynają modyfikować swoje kicksy. Tak było gdy Yeezy 350 V2 zaczęły wychodzić coraz częściej. Podobało mi się to, bo było kreatywnym wyścigiem. Obecnie trend ten przelał się na przelewające się na rynku projekty Nike x Off-White. Z racji, że kolekcja The Ten to już nie taki rarytas, różne modele zaczęły trafiać na warsztat. Gdy przed premierą białych Presto John Mayer zaprezentował swój DIY custom, świat (albo Instagram) potraktował to jako wyzwanie.


I jak ten custom jest brzydki to został wykonany w dokładnie. Natomiast to jak nowy kierunek zaczął wyglądać w rękach innych osób, hmm... pozostawia wiele do życzenia. Najczęściej ktoś po prostu zanurzał cholewkę albo cały but w barwniku, by w sposób szybki i łatwy móc pochwalić się na IG.


W niektórych wypadkach próbowano efekt jakoś uratować. Z różnym skutkiem.


W większości wypadków buty po prostu wyglądają jakby były brudne. Wynika to z tego, że farba bardzo mocno wchodzi we wszelkie zakamarki i szycia, utrudniając estetyczne wykończenie. Oczywiście są i tacy co podołali.


Ale i tacy, którym Presto to już za mało.


Zostawiłbym tu komentarz jakiś, ale zostawię bez. Inaczej rozumiem pojęcie "destroy to create".

Albo jednak zostawię tego komcia:

CHUJNIA

.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza