Już 25 sierpnia wraz z adidas Originals poprowadzę dla Was warsztaty w P.O.D. Creative Space!

Jesteś gotów coś przyprojektować?
Lubisz tworzyć? Myślę, że odpowiedź jest prosta. Już 25 sierpnia będziesz mieć taką możliwość w trakcie warsztatów P.O.D. Creative Space!


Podczas imprezy, którą w warszawskim klubie Niebo organizuje adidas Originals we współpracy z Warsaw Sneaker Store oraz HYPETALK, będziesz mógł odpalić się twórczo projektując po swojemu model P.O.D. S3-1.

I to właśnie ja pomogę Tobie przejść przez wszystkie kroki zaczynając od generowania pomysłów, przez szkice, kończąc na zrealizowaniu wszystkiego w postaci własnej wersji butów P.O.D.!


Już 25 sierpnia w warszawskim Niebie adidas Originals we współpracy z Warsaw Sneaker Store i HYPETALK przeniosą Was w świat designu i nieograniczonej kreatywności, inspirowany najnowszym modelem sneakersów – P.O.D. S3-1. Bądźcie gotowi na prawdziwe streetwearowe święto! Jednak jak się domyślasz ilość miejść na ten wyjątkowy event jest ograniczona.

Aby wziąć udział w wydarzeniu będziecie musieli wykazać się refleksem. Już niebawem ruszają zapisy na http://www.podcreativespace.pl! Zalecana jest czujność!


Więcej informacji znajdziesz tu:

Widzimy się już w sobotę! Powodzenia!

.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza