Po powrocie z Moskwy zrobiłem zdjęcia kolekcji PUMA x OUTLAW MOSCOW

I jest mi z tym dobrze.
Może nie każdy o tym wie, ale wyjazd do Moskwy stanowił jeden z moich dużych celów podróżniczych. Marzyło mi się to od lat. Kiedyś zbierałem się sam do tej wyprawy, później pojawiła się opcja, by może zrobić to z kimś, a następnie nie działo się nic, gdy opcja numer dwa odpadła. I jakoś tak nagle wyszło, że dostałem propozycję spełnić jedno ze swoich marzeń. W dodatku na pulpit wjechała opcja wylecieć tam z marką PUMA, która przygotowywała się do przedpremiery kolekcji z moskiewską marką (a raczej gangiem) Outlaw Moscow

Sam wyjazd, obecność tam i poznanie ludzi stojących za projektem Outlaw Moscow były dla mnie silnie inspirującym przeżyciem. Po powrocie do Polski złapałem za aparat i zrobiłem jeszcze przed premierą kilka zdjęć kolekcji. Motywem przewodnim jest "Diversity" dlatego chciałem ten sam motyw przewodni przedstawić tu u nas. Przed obiektywem pojawiła się Elżbieta oraz Kenny, a zdjęcia wykonane zostały przy Placu Konstytucji - jak się domyślasz nie bez powodu. Co ciekawe Kenny urodził się na Ukrainie i hasła pisane cyrylicą były dla niego bardziej czytelne niż dla mnie. 

Zdjęcia pojawiły się w formie wydruków na piątkowej kolacji dla mediów, gdzie dzień przed premierą kolekcji zaprezentowano cały asortyment.

Kolekcja jest już dostępna w CL20 oraz w Vitkacu.

.zulu kuki0 komentarze:

Publikowanie komentarza