Kantō to mój nowy projekt, którego bohaterką jest Karolina Gilon.

Stylowa podróż do kraju Kwitnącej Wiśni.To kolejna sesja, którą zrealizowaliśmy jako teal. Ale może od początku...

Karolina Gilon to bardzo ciekawa postać. Dane nam było się poznać podczas spotkania organizacyjnego przed wylotem z Pumą do Indii. Szczerze powiedziawszy tak bardzo nie skupiam się na showbiznesie i przez to, że nie oglądam telewizji, że niezbyt wiedziałem kim Karolina jest. Dlatego udało mi się ją poznać z pryzmatu tego jaka jest, a nie jaka jest popularna. Później odrobiłem lekcje. Po Indiach również z Pumą ruszyliśmy na Openera, gdzie produkowałem sesje zdjeciowe z uczestnikami wyjazdu. Jakiś czas po tym padło hasło, że musimy razem coś zrobić kreatywnego. Tak po prostu. Trochę czasu minęło, to moje projekty, to wyjazdy Karoliny, ale się udało!
Moim głównym celem było opracować taki koncept, by na chwilę Karolinę zaprosić do innego świata. Dlatego po inspiracje ruszyłem do Japonii. "Kantō" to region w Japonii, w którym odgrywały się sceny kultowej bajki Initial-D. Tematyką tej mangi jest drift, a jego główny bohater Takumi Fujiwara tworzył swoją własną legendę dritu rozwożąc tofu Toyotą Corollą swojego ojca. Dlatego właśnie poza Karoliną, w sesji udział wzięła Toyota Corolla AE86 Levin z 1986 roku - dokładnie taka sama jaką jeździł Takumi. Pod względem stylizacji bardzo zależało mi by stworzyć nowy, inny image Karoliny. Chociaż muszę przyznać, że pod tym względem Karolina ma co najmniej 1000 twarzy. To samo tyczy się włosów i make up. 


To pierwsza taka sesja z Karoliną, ale pracowało się tak fajnie, że zapewne nie ostatnia. Efektu nie osiągnelibyśmy gdyby nie niesamowita ekipa! 

modelka: Karolina Gilon
stylista: Marta Roszewska
włosy: Damien Koba
MUA: Monika Kozakiewicz
zdjęcia/art: zulu kuki (teal.)
asystent fotografa: Karol Pojmański
postprodukcja: Patrycja gacka
producent: Paula Szymczyk (teal.)Stylizacja 1
kolczyki - Kasia Wójcik
koszula - Sandra Kpodonou
pasek - Vetements/Vitkac
spodnie - Helikon
buty - Dr Martens

Stylizacja 2
kolczyki - Kasia Wójcik
kamizelka - Sandra Kpodonou
spodnie - EUG
buty - Puma/Chmielna20

Stylizacja 3
kapelusz - Paris&Hendzel
koszulka - UEG
spodnie - Nenukko
buty - Puma
0 komentarze:

Publikowanie komentarza