1/3: Puma Thunder Spectra concept by zulu kuki

Wracam sobie do rysowania butów.
Przez to że w życiu zajmuję się i tym i tamtym, czasu nie starcza na to by zajmować się wszystkim na raz. Jedną z czynności, które uwielbiam jest tworzenie ilustracji sneakersów i ubieranie ich czy to w estetyki innych marek, czy też własne. Od tego tak naprawdę zaczął się u mnie temat customów. Ostatnim takim projektem był chyba model Puma Tsugi Shinsei, który ubrałem w Comme des Garcons PLAY, mastermind Japan i BAPE. Model inspirowany Japonią ubrany w japońskie marki.

http://www.zulukuki.com/2017/06/3-ilustrowane-kolaboracje-puma-tsugi.html

Czas wrzucić w Illustratora opcje bardziej akturalne w 2018.


W obszar roboczy wjeżdża Puma Thunder Spectra, najmocniejsza propozycja marki w tym sezonie. Jednak tym razem zaczynam od ubierania butów nie w klimaty innych marek, a swój. 


Projekt ten nazywam "Cybernetic Thunder" gdyż to właśnie futurystyczny świat zamknięty w komputerowych kodach jest tutaj inspiracją. Czerń, czerwień, wygaszony turkus/stalowy, dwa panetele z ransparentnego rip stopu i zygzakowe przeszycia elementów - to tyle z wymieniania.


Możliwe, że ubiorę ten model w jakieś koncepcje kolaboracji z innymi markami. A może chciałbyś zobaczyć go w połączeniu z jakąś konkretną marką?

Następny model na pulpicie: adidas Originals YUNG 1.

.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza