Tak wygląda mój nowy custom kurtki Levi's Trucker Jacket

50/50


Gosha Rubchinskiy pewnie przeklina mnie i Czarka. W ramach celebrowania 50lecia kurtki Levi's Trucker Jacket zaprojektowałem custom kurtki, której połowę stanowiła czarna kurtka sztruksowa stworzona przez markę, we współpracy z Goshą (link).


Projekt mojego autorstwa zrealizował niezastąpiony Cezary Zbrożek, który już niejednokrotnie był przeze mnie nękany w sprawie customu kurtek jeansowych. Za każdym razem jednak dawał z siebie 100% realizując moje bardziej i mniej skomplikowane wizje. Do truckerek mam ogromną słabość od zawsze. Dlatego też ostatnio wypuściłem 4 customy Social Animalz, które trafiły do sprzedaży:


Zabawa tym produktem jest totalnie nieograniczona. Tak więc w ramach realizacji kolejnych artystycznych wizji połączyłem siły z Czarkiem ponownie, przedstawiając mu mój kolejny pomysł. Bazą dla tej kurtki ponownie stał się sztruks z kolabo z Goshą. Tym razem jednak biel. Druga część kurtki natomiast została uszyta od podstaw z częściowo transparentnego rip-stopu. Jest to co najmniej nietypowe połączenie.


Kurtka istnieje w ilości sztuk: 1. 

.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza