Stay High 149, Revok i Martha Cooper na koszulkach adidas Skateboarding x BEYOND THE STREETS

MARK MARKER / RULE BREAKER.
Beyond The Streets to gruba inicjatywa poświęcona kulturze ulicznej, z mocnym naciskiem na graffiti i street art, która już od 6 maja zaatakuje Los Angeles prezentując prace takich postaci jak SHEPARD FAIREY, JASON REVOK, FUTURA 2000, RETNA, LADY PINK, DASH SNOW, C.R. STECYK III, GUERRILLA GIRLS, BARRY McGEE, CHAZ, LEE QUIÑONES, FAILE, SWOON, INVADER, KENNY SCHARF, HAZE, FELIPE PANTONE, GORDON MATTA-CLARK, MARTHA COOPER, TAKI 183, DENNIS HOPPER, TAKASHI MURAKAMI, HENRY CHALFANT, KC ORTIZ, RIME, CORNBREAD i wielu, naprawdę wielu innych.

Więcej informacji znajdziesz tu:
https://www.beyondthestreets.com/


Z racji, że adidas Skateboarding jest partnerem tego wydarzenia nie obyłoby się bez merchu. I tak oto na produktach z 3 paskami znajdziemy m.in. zdjęcia Marthy Cooper, prace Revoka (oni w odróżnieniu do H&M chyba zapytali o zgodę), ikoniczne grafiki Stay High 149 czy grafiki KC Ortiz. Wszystko zamknięte w małą kolekcję o nazwie MARK MARKER / RULE BREAKER.

Merch do nabycia od 6 maja w BTS Gift Shop na terenie wystawy Beyond The Streets. Trochę szkoda, że nie do powinięcia online. Eh eh.

.zulu kuki
0 komentarze:

Publikowanie komentarza