Zaczynamy #STREETWEARNOMADS TOUR! Pierwszy przystanek: Gdańsk

Szykuj się! Szykuj!

Mówiłem już Tobie, że grudniowa wystawa #STREETWEARNOMADS wyszła mega dobrze? Jak byłeś to nie muszę tego powtarzać. Jak nie byłeś, to wiedz że niesamowity odbiór grudniowego eventu sprawił, że postanowiliśmy pójść o krok dalej. Dlatego też 2 tygodnie temu ogłosiłem kolejny konkurs tematyczny:
Teraz nadszedł czas na kolejne ogłoszenie. Otóż... ruszamy w trasę. Podróż tę korzystając z popularnego wyrazu w języku obcym, aczkolwiek wielu osobom znanym nazwaliśmy "TOUR". To oznacza, że w trakcie roku 2018 odbędzie się więcej niż jedno wydarzenie i to w więcej niż jednym mieście. W całej trasie towarzyszą nam niezastąpieni kompani, czyli Jameson który doskonale rozumie nasz projekt i wspiera go z całych sił. Drugim kumplem tego projektu jest PUMA, która także wie ocb, a ich hasło #RunTheStreets w dużej mierze oddaje tego samego ducha co #streetwearnomads. Dlatego robimy to razem. Pierwszy przystanek na naszej wspólnej trasie to:

GDAŃSK

A teraz trochę detali:
Temat konkursowy: RUCH/MOTION
Zdjęcie można wrzucać na Instagram oznaczając #streetwearnomads do 8 kwietnia.Nasza wystawa (= impreza) odbędzie się 13 kwietnia w nowo otwartym lokalu moich przyjaciół z Salonu Fryzur Męskich przy ul. Łąkowej 35/38 w Gdańsku. Ekipa otworzyła świetny lokal, którego przestrzeń i klimat świetnie sprawdzą się 13.04.A co na miejscu?

• 10 najlepszych prac #STREETWEARNOMADS na ścianach
• klimat by Jameson
• odpowiednia oprawa muzyczna by DJ NOZ i Tycjana
• ciekawa strefa by PUMA
• wiele innych akcji, o których będziemy mówić Wam na bieżąco w tym oto miejscu:
https://www.facebook.com/events/560833610968833/Tak więc jeśli jeszcze nie zrobiłeś swojej foty, działaj! No i widzimy się 13 kwietnia na pierwszym przystanku naszej trasy.

Plakat by Kamil Sarnowski

Zdjęcia by 502

.zulu kuki0 komentarze:

Publikowanie komentarza