Nowy lookbook ADER ERROR to po prostu majstersztyk!

Albo po prostu galeria zdjęć z iOS.
Tak się w sumie zastanawiam czemu jeszcze wcześniej nie pisałem tu o ADER ERROR. Może dlatego, że przez różne projekty w ogóle w ostatnim czasie pisałem tu mniej? Oks, uznajmy że to dobra wymówka. Nadszedł czas by tu jednak nadrobić, albo po prostu nie zamulać. 

Dziś o nowym lookbooku mistycznej marki ADER ERROR. Projekt ten powstał i egzystuje w Seulu, ale dzięki swojemu nietuzinkowemu podejściu bardzo szybko zaczął lecieć worldwide. Charakterystyczne i oryginalne podejście do projektowania uzupełniają świetnymi obrazkami jak ten. No dobra, może same zdjęcia to po prostu studyjna akcja. Ale ta oprawa. Wrzucić zdjęcia w layout galerii zdjęć z naszych iPhone'ów niczym odkrywczym nie jest, a mimo wszystko... jest. 
No i trzeba przyznać, że smaczki i rozwiązania w samym projektowaniu także są bardzo przemyślane. Mimo, że ADER ERROR jest już rozpoznawalne na świecie, czuję że to dopiero początek. Będzie boom. Potwierdzeniem tego może być choćby nadchodzące kolabo z Pumą na modelach RS-0 i RS-100. 
Nie pozostaje nic jak ślizgać galerię.

.zulu kuki
0 komentarze:

Publikowanie komentarza