Już we wtorek druga edycja FRESH FASHION AWARDS powered by NOIZZ!

Wyczuwam ciekawe wydarzenie kulturowe.


Pamiętam jakby pierwsza impreza Fresh Fashion Awards organizowana przez portal NOIZZ. Pokazy organizowane w przyjemny wakacyjny dzień w klimatycznych przestrzeniach FSO wspominam bardzo miło. Patrycja podczas tego eventu szła w pokazie UEG. Konkurs wygrała marka Diligent, a chwilę po wszystkim los tak chciał, że poznaliśmy się z Martą i Szymonem. Ale o tym za chwilę.


Czym jest Fresh Fashion Awards? To inicjatywa, której celem jest promocja młodych projektantów. Specjalnie powołane jury wybiera spośród zgłoszeń najlepszych ich zdaniem kandydatów, z czego finalnie 3 z nich walczy o główną nagrodę prezentując swoje kolekcje na wybiegu. Nagrodą jest kampania o nie małej wartości organizowana przez NOIZZ. 

Pierwszą edycję wygrał duet Diligent, a w ramach nagrody stworzono kampanię do ich kolekcji Langusta Lips. Zdjęcia wykonał Jan Kriwol. Lecz i ja maczałem w tym palce. Otóż tak się złożyło, że specjalnie na potrzeby kampanii stworzyłem dla modeli dedykowane customy butów. Tak oto powstały 4 pary.


Lecz znacznie lepiej prezentują się w kampanii, będąc uzupełnieniem kolekcji. Świetny projekt, który tak samo jak i pracę z Szymonem i Martą także bardzo miło wspominam. Tutaj trochę o tym, jak oni to wspominają:Czas jednak na drugą edycję FFA! Jury wybrało 10 projektów, z których 3 zaprezentują się już w najbliższy wtorek (10.06) w praskiej Drukarni. Listę znajdziesz tu:


A pomóc im możesz oddając swój głos tu:


Głównym sponsorem całej tej zabawy jest adidas Originals. To właśnie buty tej marki stały się moją bazą do tworzenia projektów pod kampanie Diligent. 

Kto wygra drugą edycję? Tego dowiemy się już niebawem. Jedno jest natomiast pewne: Patrycja podczas 2 edycji także idzie po wybiegu. 


.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza