Hypetalk organizuje swój własny market. Hypemarket.

Odkładaj hajs. Szykuj itemy.Jeśli myślisz, że Mustache i Sneakerness to najlepsze targi w Polsce, to znak że nie dotarło do Ciebie jeszcze info o nowej inicjatywie ekipy Hypetalk. Mimo, że grupa rośnie w siłę, Hypetalk nie raz udowodnił, że poza facebookową społecznością mają się równie dobrze w offline. Hypemarket to kolejny tego typu projekt. 


Hypemarket jak piszą o tym twórcy to targi szeroko pojętej mody ulicznej (ubrań, obuwia, lifestylu), które prezentują wiodące brandy streetwearowe z całego świata.

W tym miejscu będziesz mógł: sprzedać własne przedmioty, poznać zupełnie nowe początkujące firmy, sprawdzić najnowsze modele marek, które już znasz, a także zobaczyć na żywo najrzadsze itemy pożądane przez fanów streetwearu z całego świata. 

INACZEJ NIŻ NA TEGO TYPU EVENTACH STAWIAMY NA UBRANIA, NIE TYLKO BUTY, A PRZEDE WSZYSTKIM NA LICZNE GRONO PRYWATNYCH WYSTAWCÓW!

W 2016 roku powstała grupa typu Buy/Sell/Trade o nazwie „Hypemarket”. Od tej nazwy wszystko się zaczęło. Po czasie przekształciła się ona w Hypetalk, którego zadaniem było stworzenie wyjątkowego community potrafiącego spotykać się w rzeczywistości i kultywować zajawkę offline. 

Mimo, że 2 lata temu za tą nazwą szedł surowy i spontaniczny pomysł to dzisiaj tworzymy największą grupę o takiej tematyce w kraju. Tym razem organizujemy dla was największe wydarzenie w kraju, 9 czerwca Dom Braci Jabłkowskich zamieni się w raj dla entuzjastów mody ulicznej.

Tak więc SAVE THE DATE i wbijaj na FB, gdzie ekipa będzie update'ować informacje:


.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza