Nadszedł czas na kolejny temat i kolejną wystawę #STREETWEARNOMADS!

Lecimy z tym - dosłownie!
Nie wiem jak Twój 2018, ale mój nieustannie w ruchu (i nie chodzi o kiosk). Pośród bardziej i mniej regularnych działań, nadszedł czas zorganizować kolejną akcję dla wszystkich kreatywnych #STREETWEARNOMADS! Poza aktywnym działaniem na tagu, Nomadzi doczekali się swoich dwóch eventów. Pierwszy z nich połączony z #JKDN we Wrocławiu (link), oraz ostatnia wystawa w warszawskim państwomiasto (link). Kto w grudniu odwiedził nas na imprezie ten wie jak ten drugi event wypadł. Było tak dobrze, że... nadszedł czas na kolejną imprezkę!


Ponownie wraz z moją ekipą organizujemy dla Was wydarzenie, na którym zobaczyć będzie można najlepsze zdjęcia, które w czasie od teraz do 8 kwietnia (do północy) zostaną opublikowane na Instagramie pod tagiem #STREETWEARNOMADS. Poprzednio tematem wystawy była "intensywna czerwień". Tym razem temat to:


RUCH


Jak to zinterpretujesz zależy od Ciebie! Wierzę, że odpalisz się twórczo i już niebawem spotkamy się na kolejnej imprezie spoglądając na Twoją pracę wydrukowaną w dużym formacie, rozmawiając i sącząc drinki przygotowane przez Jamesona. Dokładnie tak. Jameson był z nami poprzednio, jest i teraz wspierając i tworząc z nami dobre rzeczy! Dodatkowo mogę Tobie zdradzić, że drugim partnerem naszej nadchodzącej akcji jest marka PUMA, która z tematem naszego eventu ma bardzo wiele wspólnego!

O samym wydarzeniu opowiem niebawem. Teraz skup się na tym, by zrobić jakieś sztos zdjęcie!

W skrócie:

• robisz zdjęcie, którego tematem jest RUCH
• do 8 kwietnia wrzucasz je na Instagram i tagujesz #STREETWEARNOMADS
• zdjęcie jest tak świetne, że ja je wybieram jako 1 z 10, które pojawią się na kolejnej imprezie
• wbijamy na imprezie i bawimy się do oporu

Taki jest plan!

Mogę nieoficjalnie (wiadomo) zdradzić, że może się okazać iż jest to pierwsza, ale nie ostatnia akcja #STREETWEARNOMADS w tym roku. 

Powodzenia!

.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza