Mój kumpel Jorge i jego kumpel Alek organizują wspólną wystawę!

Ja tam będę i Ty też mógłbyś.

Nie wiem co tam ślizgasz na Instagramie, ale jest duże prawdopodobieństwo, że natrafiłeś na jego prace publikowane przez jakieś ogromne profile prezentujące piękne obrazki artystów różnych. Jorge na Instagramie widnieje jako @urbanentdecker_ i robi rzeczy niestamowite. A teraz wraz ze swoim kumplem Alkiem (@hashtagalek) organizują wystawę by pokazać Wam swoje prace w formacie nieco większym niż to co wypatrzysz na wyświetlaczu swojego telefonu.
Więcej o wystawie od organizatorów:

Pierwszego dnia marca zapraszamy do wzięcia udziału w otwarciu ekscytującej wystawy “ATYPICAL” dwóch fotografów: Aleksandra Małachowskiego Hashtagalek (Polska) i Jorge Alva Urban Entdecker(Salwador). 


Jest to interdyscyplinarny projekt zainspirowany połączeniem architektury i fotografii, szerzący ideę bycia wrażliwym na otaczający nas świat. Ukazuje personalną relację pomiędzy artystami a miastem, z którym my wszyscy stanowimy całość i które pomaga nam zdefiniować nas samych jako mieszkańców i twórców. Miejskie przestrzenie, architektura, abstrakcja; na zdjęciach zobaczycie najbardziej osobiste przemyślenia młodych fotografów o miejscu, które nazywają domem - Warszawie.

Link FB:


Tak więc widzimy się w czwartek o 18!

.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza