Zapraszam Ciebie na wystawę #STREETWEARNOMADS w Warszawie!

9.12.17 / państwomiasto / Warszawa


O tym, że organizuję wystawę #STREETWEARNOMADS w Warszawie już wiecie. Chyba. Przynajmniej część z Was, która postanowiła podjąć się tematu i wziąć udział w tym wydarzeniu jako artysta, nie tylko jako bierny uczestnik:Według regulaminu do 3 grudnia możesz jeszcze próbować sił. Prawda jest taka, że jak wrzucicie foto do 5 to nadal mogę je rozpatrzyć. Przemyślcie to, albo po prostu łapcie za aparat i róbcie swoje!

Ale wróćmy do samego wydarzenia. Nadszedł czas by zdradzić więcej szczegółów. Zacznijmy od tego, że przy tej akcji skumaliśmy się z kultową miejscówką państwomiasto, która w tym samym czasie organizuje swoje urodziny. Kto chociaż raz odwiedził lokal przy ul. Andersa 29 wie, że reklamowanie go w jakiś szczególny sposób jest zbędne. To miejsce jest po prostu zajebiste. Tak więc celebrujemy 5 urodziny razem! 

Co dziać się będzie na miejscu 9 grudnia? O 19 startujemy z panelem dyskusyjnym na temat fotografii miejskiej, w którym to nasi goście (Łukasz Ziętek, Miłosz Rebeś i Krzysztof Szlęzak) opowiedzą co nie co. Moderatorem panelu dyskusyjnego będzie newonce.net. Po tej części przejdziemy płynnie do samego wernisażu. O odpowiednie dźwięki zadba SpinLab, czyli duo Falcon1 oraz Kebs. Za odpowiedni klimat zadba partner naszego wydarzenia - Jameson

Co jeszcze powinniście wiedzieć? M.in. że to nie koniec "atrakcji". O nich dowicie się niebawem z wydarzenia na Facebooku. Warto do niego dołączyć, gdyż na podstawie listy FB stworzymy listę VIP, dzięki której na miejscu otrzymacie opaski umożliwającą korzystać z wszystkich przywilejów. A może w trakcie imprezy wylosujemy jakiś szczęśliwców, którzy poza ogromną satysfakcją wrócą do domu z czymś jeszcze? KTO WIE.

Dołącz do wydarzenia, śledź aktualizacje, a jak jesteś wporzo to zaproś swoim znajomych. 
Link:

Na łączach!
.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza