Intruz i Phenotype łączą siły inspirując się filmem Pi.

Kooperacja na mocy paktu!
Kiedy projektujący kolekcję Damian (dou.bled) opowiedział mi o inspiracji liczbą Pi, oszalałem! Tak samo byś zareagował jeżeli film o tym samym tytule byłby Tobie znany. Połączenie pomysłów Damiana oraz Mr.OSOM zaowocowało kolaboracyjną kolekcją Intruz x Phenotype naszpikowaną smaczkami związanymi z tym jakże kultowym filmem z 1998 roku.


W kolekcji znajdziemy sporo topów w postacji koszulek i bluz z motywami graficznymi odnoszącymi się do znaczących scen z filmu. Pośród nich także i bluza z jedną z najmocniejszych scen.


Dodatkowo w kolekcji pojawiły się także spodnie - jak mogłoby ich zabraknąc skoro Phenotype z nich słynie? Całość została zamknięta w klimatycznej sesji zrealizowanej przez Wojtka Rudzkiego

Projekty koncepcycjne tego typu to najciekawsze co może nas spotkać. Ubranie kolaboracji w konkretny temat łączący w swojej nazwie pierwsze litery obu marek? W dodatku oparte o tak kultowy film? To nie może nie być zajebiste!

Premiera kolekcji odbyła się 1 grudnia w Intruz Space w Katowicach (pozdrawiam obecnych i panią, która zrobiła mi przepyszną kawę). 
Premiera online 3 grudnia zarówno na stronie Intruza jak i Phenotype.

.zulu kuki0 komentarze:

Publikowanie komentarza