Stwórz kicksowy kalendarz na 2018 rok wraz z Snkrs.Art i Real Friends!

Przyszłość tego kalendarza zależy od Ciebie!Dobre inicjatywy trzeba wspierać mówili. A nie... to ja to powtarzam ciągle. Tak więc jak mówię tak też czynię. Jedną z takich inicjatyw z pewnością jest konkurs zdjęciowy zorganizowany przez Snkrs.Art i grupę sympatyków streetwearu, Real Friends. Z racji, że rok 2017 się kończy, a ja sam już dawno myślami w 2018 czas zacząć się do niego przygotować. Jednym z takich przygotowań jest kalendarz na 2018 i z tym właśnie związany jest zdjęciowy konkurs. Poniżej garść informacji od inicjatorów całego zajścia:


Chcemy dla was stworzyć tematyczny kalendarz. By było to możliwe potrzebujemy was, a konkretnie waszych zdjęć. Zdjęcia będą wybierane na zasadzie konkursu, którego szczegóły znajdują się poniżej. Autorzy wybranych zdjęć dostaną w ramach nagrody egzemplarz kalendarza oraz niespodziankę. 

Na wysłanie zdjęć macie czas od tego momentu do niedzieli 19.11.17 do północy. Następnie wybierzemy pary zdjęć do każdego miesiąca i 22.11 ogłosimy głosowanie na zdjęcia które potrwa do 26.11 do północy. Wygrane zdjęcia pojawią się w kalendarzu a autorzy zostaną nagrodzeni. Poniżej zamieszczamy szczegóły zgłaszania zdjęć. 

Szczegóły zgłaszania zdjęć: 
> Każda osoba ma prawo zgłosić dwa zdjęcia. 
> Zdjęcie musi być zdjęciem buta/butów/itp. 
> Zdjęcie musi być w rozdzielczości minimum 3648x2432px. 
> Zdjęcie musi być w proporcji 3x2. 
> Zgłoszenie musi zawierać następujące informacje: 
> Autor (imię i nazwisko) - Zgłaszamy jedną osobę - albo autora zdjęcia albo osobę na zdjęciu.
 > Miesiąc do którego chcesz zakwalifikować swoje zdjęcie. (Dajemy sobie prawo do zakwalifikowania zdjęcia do innego miesiąca, ta informacja ma być dla nas tylko pomocą w wyborze) Zgłoszenia wysyłamy na mail: rfkalendarz@gmail.com 

Powodzenia mordeczki!

.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza