Organizuję kolejną wystawę #STREETWEARNOMADS, a Ty możesz stać się częścią tego projektu! [konkurs]

Czas wnieść to na jeszcze wyższy poziom!


Organizując wystawę #JKDN x #STREETWEARNOMADS wraz z Kolekcjonerem Butów we Wrocławiu (link), żaden z nas chyba nie zakładał, że przyjmnie się to tak dobrze. Takie akcje rodzą jeszcze większy apetyt. Dlatego mam dla Was, moi #STREETWEARNOMADS kolejną akcję, która pozwoli Wam się odpalić twórczo oraz pokazać światu, wychodząc ponownie poza ramy instagramowych tagów. Otóż jeszcze w tym roku odbędzie się kolejna, tym razem solowa wystawa #STREETWEARNOMADS. Zupełnie inny koncept, o którym powiedzieć Wam nie mogę nic więcej niż to, że będzie to coś naprawdę zajebistego. No dobra, mogę Wam zdradzić, że kolejna wystawa odbędzie się w Warszawie. 

Mogę też podać Wam więcej szczegółów, które umożliwią Wam nie tyle przyjście, co bycie częścią wystawy. Od dnia dzisiejszego (19.11.2017) jeszcze baczniej obserwuję nasz tag. Lecz by stać się częścią wystawy nie wystarczy tylko zrobić dobre zdjęcie. Otóż tym razem trzeba poddać własnej interpretacji artystycznej i sprostać zadaniu jakim jest:

INTENSYWNA CZERWIEŃ

Jak ten temat widzisz? Nie każę Ci ubierać kogoś całkowicie na czerwono, ale i nie zabraniam. Chcę byś się odpalił, zrobił swoje i chcę to zobaczyć pod tagiem #STREETWEARNOMADS, a następnie wybrać i pogratulować świetnej pracy spoglądając na nią w trakcie wernisażu otwierającego wystawę.

Konkurs trwa do 3 grudnia. Masz więc 2 tygodnie! Czas start!

.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza