ETMA to nowa marka na rynku, a my zrobiliśmy do niej lookbook.

_experimental.
Niektórzy twierdzą, że nie da się w streetwearach już zrobić nic nowego. Wydaje mi się, że to dalekie od prawdy. Szczególnie w Polsce, gdzie większość ofert ogranicza się do najprostszych rozwiązań zaczynając i kończąc swoją egzystencje na fejsbukowych grupkach. Żeby była jasność, nie grup tych jest to problem, a raczej marek, które chcą za pomocą konkursów przyciągnąć do siebie szybko dużą ilość odbiorców. A zapomniałem… to nie o tym wpis.


Ten wpis jest informacją o nowej marce, która pojawiła się na rynku. ETMA to połączenie wyrazistych rozwiązań graficznych, z zabawą nad formą, dodatkami i detalami. Eksperyment to dobre określenie. Projekt wystartował dziś oferując na stronie www.etma.co zarówno odzież dla kobiet jak i mężczyzn. Część oferty męskiej została ubrana w lookbook, który stworzyłem ja i moja ekipa. 


Plac kontenerowy od dawna chodził mi po głowie. Estetyka marki idealnie wpisywała się w ten koncept. Tak więc gdy ja zająłem się produkcją tego przedsięwzięcia i nadawaniem kierunku artystycznego, Michal502 zajął się robieniem zdjęć. Przed jego obiektywem stanął charyzmatyczny Diliora Dieudonné. Za stylizacje odpowiada nikt inny jak Marta Roszewska. I tak oto w takim zespole stworzyliśmy taki obrazek.
A co samych ciuchów to patenty, patenciki, smaki i smaczki. 
Jeżeli Tobie wpadnie coś w oko to po wklepaniu kodu RESPECT15 wartość koszyka będzie o 15% przyjemniejsza dla portfela.


Także tego:

.zulu kuki


0 komentarze:

Publikowanie komentarza