Mój ostatni custom Yeezy Boost 350 to prezent od adidasa dla Maffashion.

XXX.

Lubię takie projekty jak ten. Takie, w których ktoś chce coś stworzyć, ale zostawia mi całkowicie stronę twórczą projektu. Zarówno pod względem koncepcji jak i sposobu wykonania. Taką akcją są właśnie buty adidas Yeezy  Boost 350 V2, które to adidas Originals podarował Maffashion na 30-te urodziny. Leczy by nie były one zwykłymi Yeezy 350 V2 Cream White, trafiły do mnie. 
Postawiłem raczej na subtelne zmiany. Pierwszą z nich jest coś co kobiety w swoim kobiecym świecie nazywają "ombre". Przejście tonalne z delikatnego różu w biały kolor było inspirowane tak naprawdę kolorem włosów Maff. Kolor uzyskałem mieszając białą farbę Angelus z odrobiną czerwieni i turkusu. Aczkolwiek na Multirenowacja.pl da się nabyć fajne odcienie różu i by więcej sobie życia nie utrudniać po tym projekcie tak też zrobiłem. Sznurowadła pozostały oryginalne. Na końcach pojawiły się różowe koraliki.
Na taśmie z tyłu buta umieściłem trzy symbole "X". Jest to odniesienie do 30-tych urodzin blogerki oraz 3 pasków adidasa. Ten sam motyw widnieje wewnątrz pudełka. Tutaj jednak jest odwrotnie. Pattern stworzony z potrójnych "X" został stworzony fontem Yeezy i nadrukowany flockiem.Ostatnią z modyfikacji jest wkładka. Tutaj wylądował pattern w kratę. What more can I say? Dzięki adidas Originals za fajną misję no i wszystkiego najlepszego Julia!

.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza