Widzimy się dziś w Banjaluce na ostatnim Sneakers Grill & Chill!

Zacny event, ciekawy temat, dobry alkohol i pyszne jedzenie - taki jest plan.


Kto był na pierwszych dwóch odsłonach tego jakże symaptycznego i luźnego wydarzenia, ten wie że inicjatywa to fajna. Na fajność tego wydarzenia składa się wiele czynników. Pozwól, że wymienie je w postaci punktów:

1. Każde ze spotkań porusza konkretną problematykę. Ekipa organizująca w składzie Street Supply, newonce i Banjaluka zapraszją gości, którzy nie tyle mogą naświetlić temat co podzielić się swoim punktem widzenia. 

2. Wydarzenie w odróżnieniu do większości evencików w tym kraju nie promuje bezpośrednio żadnego produktu. No ok, na pierwszej odsłonie partnerem był Asics, teraz jest Diadora, ale nikt z osób przy mikrofonie nie mówił o tym jak ważne jest byś kupił sobie Asicsy. Nie to jest tematem.

3. Z racji, że wydarzenie ma bardzo luźną formę, przybywa się na nie bez kija w dupie. Serio! Co ciekawe w tym kraju można stworzyć jakąś inicjatywę, podczas której w powietrzu nie unosi się dziwna aura konkurencyjności, rywalizacji i wzajemnej niechęci. I to jest prawie najważniejszy punkt.

4. A TO NAJWAŻNIEJSZY. Impreza odbywa się w Banjaluce. By zrozumieć co to znaczy musisz przynajmnej raz wybrać się tam na szamkę. Gdy już to zrobisz, będziesz chciał by wszystko co dzieje się w tym kraju odbywało się właśnie tam. 

Dziś (23.09) odbywa się ostatnia w tym sezonie impreza Sneakers Grill & Chill. Temat brzmi "Jakość vs Hype. Tak się składa, że poza załogą Obuwnika i Kubą Domańskim (pozdrawiam wszystkich Was), na pytania odpowiadać będę i ja. Tak więc widzimy się!

A jeśli nie masz opcji, obserwuj newonce.net na fejsie (link) bo tam prawdopodobnie poleci LIVE.

Wydarzenie na fejsie:


.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza