Mój nowy custom PUMA TSUGI Shinsei to zbiór rozwiązań, które jarają mnie najbardziej.

Wjeżdżam w to po swojemu.

Tajemnicą nie jest, że PUMA TSUGI Shinsei jest jednym z ciekawszych projektów tego roku. Przynajmniej dla mnie. Z customem tych kapci jednak trochę czasu zwlekałem. Na początek stworzyłem sobie 3 ilustrowane koncepty:


Ale tym razem uznałem, że zamiast robić custom będący moją wizją kolaboracji marki z jakąś inną, to zacznę od tego czym podsumowałem moje projekty NMD w tamtym roku. Od customu mocno mojego. Rok temu wyglądało to tak:


Tak więc i teraz padło na opcję triple black z czerwonymi akcenatami. Bazą jest model z Raw Pack. Co nowego? Nic. Zbiór patentów i rozwiązań zastosowanych wcześniej. Podobnie jak w NMD CS głównym elementem jest paracord. 
Po drugiej stronie zamek. Tym razem zdecydowanie bardziej ukryty niż w tym projekcie:


czy tym:


Do tego system pętelek po wewnętrznej stronie buta wykorzystałem, by przeprowadzić przez niego gumkę regulowaną stoperem. W zastosowaniu to samo co tu:


czy tu:

Do tego dwie tkane metki: Zulu Kuki i Social Animalz. Tyle z czysto informacyjnego opisu. Jaram się możliwościami jakie daje ta bryła. W kwestii customów mam jedno podejście. Nie chodzi o stopień skomplikowania projektu, a ubanie wszystkiego w konkretny koncept. Tutaj nie użyłem ani trochę farby. Wszystko zostało zbudowane na dodatkowych elementach. 

Baza: PUMA TSUGI Shinsei RAW (363758_01)

Koncept: Social Animalz
Custom: Zulu Kuki
Zdjęcia: Zulu Kuki

.zulu kuki


0 komentarze:

Publikowanie komentarza