adidas Originals organizuje imprezę, a ja zaprojektowałem z tej okazji coś specjalnego!

Wpisz se to w kalendarzyk.

Nie trzeba być mega mocnym obserwatorem świata butów sportowych, by zauważyć że w tym roku adidas Originals stawia mocno na linię EQT. Zarówno klasyczne modele jak ich teraźniejsze interpretacje. Wychodzi tego naprawdę dużo. Wśród różnych projektów między innymi model 93/17, który od dłuższego czasu jest moim numerem jeden jeśli chodzi o buty pod względem wygody.

24 sierpnia do sprzedaży trafił duży drop modeli EQT. Z tej okacji 2 września adidas Originals wraz ze sklepem StreetSupply organizują event. W ramach tego wydarzenia będziecie mogli zobaczyć archiwalne modele butów EQT. 


Poza tym Barrakuz (której jestem ogromnym fanem) przygotowała specjalne plakaty w swoim charakterystycznym, kolażowym stylu. Ten u góry jest także jej autorstwa. Z Beatą mieliśmy przyjemność pracować dla marki ORSKA wraz z Aleksandrą Zaborowską.Po tym projekcie (i pamiątkowym zdjęciu autorstwa Oli), wiedziałem że się jeszcze spotkamy gdzieś tworząc coś ciekawego.No i jak już pewnie się domyślasz ja też dodam coś od siebie do tego wydarzenia. Tym razem zaprojektowałem specjalne koszulki, dedykowane tej właśnie imprezie jak i samej linii EQT. 

Tak więc widzimy się 2 września w StreetSupply! A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat koszulek obserwuj moje InstaStories (@zulukuki) w nadchodzącym tygodniu. Jest szansa, że coś tam pokażę. Jak mi się zachce.

EVENT na FB - link

.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza