Wraz z Instabaksem wzięliśmy na warsztat nowe adidas ClimaCool 02/17.

Z okazji 15lecia tego jakże dresiarskiego buta.
Nie jestem fanem ClimaCool. Przynajmniej ich pierwszego wydania. Ale z racji, że marka postarała się i na 15lecie tego modelu wypuściła nową bryłę 02/17 (link), sprawy zaczęły wyglądać zupełnie inaczej. But tak mi się spodobał, że wraz z Instabaksem, któremu dresiarski styl obcy nie jest, postanowiliśmy zrobić razem zdjęcia. Co ciekawe od około roku z Kamilem jesteśmy sąsiadami i nie raz o wspólnych zdjęciach rozmawialiśmy, lecz dopiero teraz udało nam się coś podziałać razem. Jak to się mówi "lepiej późno niż wcale" - zarówno jeśli chodzi o wspólne zdjęcia jak i fajny design ClimaCool (żart).
By klimat butów oddać jak najlepiej, stylizacje ubraliśmy w... dresy. No a jak mogłoby być inaczej? I choć jeden i drugi wjechał w dresy, każdy ogarnął to po swojemu. Za aparatem oczywiście Michał502, który podjeżdżając swoją czerwoną Hondą zgarnął nas dwóch, by ruszyć w miasto i działać dobre rzeczy.
Wiele osób zdążyło już zapytać o buty. Ale napiszę tutaj dla Was to raz jeszcze. Nowe ClimaCool to świetna opcja na lato. But jest bardzo przewiwny. W dodatku cena kusi, bo powinąć je można za 399 PLN (link).

Badaj efekty naszej wspólnej sesji i czekaj na kolejne, bo to zaledwie początek.

.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza