Reebok wjeżdża w wysokie skarpety z modelem Runner i kolaboracją z Vetements.

Niedługo kupowanie skarpet okaże się całkowicie zbędne.
Sneakersy totalnie opanowały świat mody i wybiegi wszelkie. I nie mówimy tu już o trampkach, a butach, które nadążają za tym co największe firmy sportowe mają do zaoferowania. Jednym z takich projektów, były buty Balenciaga High-Top Knit Sneakers, które od jakiegoś czasu dostępne, królują na street snapsach z Tygodni Mody na całym świecie.
I choć adidas już wcześniej zaprezentował model NMD City Socks czy ACE +16 PureControl UltraBoost jako but ze skarpetą, całkowocie pozbawiony sznurówek, tak teraz Reebok, który trochę przespał najlepszy moment z wprowadzeniem butów knitowych, postanowił podnieść poprzeczkę. Albo przynajmnije skarpetę.

W sieci pojawiły się informację o dwóch projektach. Jednym z nich jest kolaboracja z Vetements i model Reebok Sock Trainer.Nie da się ukryć, że but jest bardzo podobny do propozycji Balenciagi. Mimo wszystko jest czymś ciekawym. Zajebistym wręcz. 

Druga propozycja to Reebok Ultraknit Sock Runner. Tu skarpeta postawiona jest na innej podeszwie. But wydaje się być propozycją bardziej sportową, o minimalnym brandingu.Kolaboracja z Vetements to dopiero sezon wiosna/lato 2018. Model Ultraknit Sock Runner podobno ma się pojawić w sprzedaży już 6 lipca.

.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza