Otwieramy galerię #JKDN x #STREETWEARNOMADS i Ty możesz być częścią tego projektu!

Czas wyjść z tymi hasztagami poza ramy Instagrama!

Skoro już wszyscy mamy takie fajne buty, które wrzucamy na Insta pod tagiem #JKDN czy #STREETWEARNOMADS, to czas pójść w nich o krok dalej. Każdy z Was zapewne wie, że co sobotę Szczepan na swojej stronie Kolekcjonerbutów.pl wybiera najlepsze zdjęcia, które kryją się pod tagiem #JKDN. Ja robię to samo i wybieram 10 najlepszych zdjęć, które co niedzielę publikuję u siebie. Zapewne część z Was trafiła nie raz do naszych selekcji. 

I tak sobie pewnego dnia rozmawialiśmy ze Szczepanem, że o kolejnych ciekawych projektach, które planujemy. Wśród nich pojawiła się wizja zorganizowania prawdziwej galerii zdjęć. I wiecie co? Robimy to! 

Tak więc ruszamy z galerią. Gdzie? To zdradzimy niebawem, aczkolwiek już teraz możemy powiedzieć, że będzie to mocna miejscówka.

Kiedy? Galeria rusza 17 sierpnia i będzie można ją podziwiać przez 2 tygodnie. Piszemy to Tobie odpowiednio wcześniej nie bez powodu...

Otóż i Ty możesz być częścią tej galerii! Tak jak co tydzień poszukujemy najlepszych zdjęć pod tagami #JKDN i #STREETWEARNOMADS, tak od dnia dzisiejszego aż do 31 lipca, będziemy bacznie obserwować co się dzieje i najlepsze zdjęcia z tego czasu umieścimy w naszej galerii. Chcesz być częścią tego projektu? Chcesz by Twoje prace podziwiało tysiące osób? Tak więc bierz aparat, odpal swoją kreatywność i wrzucaj na Instagram zdjęcia tagując je #STREETWEARNOMADS jeżeli to streetwear bardziej niż same buty. Jeżeli masz świetne zdjęcia kicksów taguj #JKDN. 

Z ludźmi, których zdjęcia wybraliśmy do galerii skontaktujemy się na początku sierpnia. Tak więc działaj i stwórzmy wspólnie coś zajebistego!

.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza