A więc stało się! SOCIAL ANIMALZ powraca!

A co się będę!
Zacznę od wstępu, bo tak by wypadało. A więc na wstępie powiem Tobie czym jest Social Animalz. Czytaj uważnie, to wiadomość do Ciebie.Co robiliśmy w 2013? Bawiliśmy się tak zajebiście, że ciężko to opisać. Robiliśmy zdjęcia na łysych modelkach, gdy to nawet nie zakrawało o bycie modnym.Swoją drogą Asia poza niezwykłą urodą jest bardzo utalentowaną osobą. Dlatego wraz z nią i innymi ludźmi, których mega szanujemy zorganizowaliśmy wystawę w sopockiej Zatoce Sztuki.Nasi ludzie. Tylko nasi ludzie. Jedni projektowali i szyli, inni robili zdjęcia, malowani i dziarali.


Szukaliśmy opcji by robić rzeczy ciekawe dla nas. Ktoś podróżował po świecie.

Inni grali imprezy.Ktoś szwędał się po mieście robiąc zdjęcia bezdomnym.Z innymi też współpracowaliśmy.

To zaledwie część tego wszystkiego. Niezależnie od tego o co chodziło, zawsze chodziło o ludzi. Kreatywnych ludzi. Dlatego wraz z Michałem502 i Kasią uznaliśmy że nie możemy tak uśmiercić czegoś, co nas napędzało.

Social Animalz wraca na odpowiedni tor. Wraz z projektem wjeżdża pierwszy mocno streetdance'owy mixtape stworzony przez DeNy'ego.


Działa też sklepowa strona projektu gdzie możesz nabyć co chcesz:

www.socialanimalz.shop

Nie będę gadał głupot o tym jak niezwykły jest to towar, jak bardzo uszyty jest w Polsce. Uszyliśmy go w Polsce i jego niezwykłość zależy od tego jak bardzo to czujesz. Jeśli nie czujesz, to nawet się nie zastanawiaj. Pierdol to. 

Ale jeśli jest inaczej to wiedz, że przygoda zaczyna się na nowo.
#jointhetribe

.zulu kuki
0 komentarze:

Publikowanie komentarza