Oto custom adidas EQT Support 93/17, który zrobiłem dla Tedego.

Jakoś tak wyszło! A wyszło całkiem zajebiście.


I tak siedzimy sobie ze Zgrywusem, rozmawiamy trochę. Gdzieś między tematami różnymi przewinął się temat ciuchów pod projekt Tedego tajemniczo nazwany "SKRRRT". Mocne rzeczy, a pośród nich najbardziej oczojebny kolor jaki może być - Safety Green. "Nie chcesz pod to zrobić customu dla Jacka?" - zapytał Zgrywus, choć chyba każdy z nas znał doskonale odpowiedź. Projekty, które powstają pod wpływem impulsu są najlepsze. Z racji, że Tede zaprzyjaźniony jest ze sklepem Distance, a i mi on obcy nie jest, uderzyłem z zapytaniem o odpowiednią parę.Padło na adidas EQT Support 93/17 Boost. Te nowe, w białej odsłonie. Następnie trzeba było nabyć odpowiednie farby. Jak malowanie butów to tylko Angelus. Jak Angelus to tylko z Multirenowacja.pl.Zniknęła metka z języka. Zniknął branding z sznurowadeł. Zniknął kolor Turbo Red. 
Wjechał za to intenstywny Volt. Tym kolorem pokryłem primeknit na cholewce. Plastik w kolorze Turbo Red przemalowałem na czarno, a na języku naszyłem metkę PLNY Textylia. Dodatkowo Boost w tych butach został pokryty farbą fluorescencyjną. Niestety krótki czas od zabrania się za malowanie do przekazania kicksów przed wyjazdem ekipy w podróż, nie pozowlił mi zrobić zdjęć w ciemnościach.

Tede zdążył pochwalić się efektem, zanim ja zdołałem ogarnąć treść.


Post udostępniony przez TEDE (@tedef)

Poniżej kilka zdjęć efektu finalnego. Zajaweczka i wielkie 5 dla sklepów Distance oraz Multirenowacja.pl. Wporzo jesteście!

.zulu kuki0 komentarze:

Publikowanie komentarza