Kith ujawnił właśnie nowego buta PUMY!

TSUGI!


Ale to było potrzebne, by ktoś wypuścił coś nowego. Ale nie nową kolorystykę czy hybrydę. Coś w 100% nowego. Kto śledzi Pumę, Hypebeast bądź Kith na Instagramie ten przyuważył wydarzenia z niedzieli na poniedziałek, w których to ludzie związani z tymi trzema firmami spotkali się na hmm.. kolacji? Tematem przewodnim był nowy projekt Pumy, model Tsugi Shinsei. Dziś Kith ujawnił więcej informacji na temat buta. To co najbardziej bije po oczach to ten specyficzny "język" czy też osłona górnej części knitowej cholewki. Dzięki niej sznurowadła nie przechodzą na skos, a ich zaciśniecie dociska osłonę do stopy. Skarpetowa cholewka posadzona jest na podeszwie z systemem biegowym Ignite. 
But trafi do sprzedaży ekskluzywnie w Kith w piątek (14.04). Poza typowymi kolrostykami: czarną i białą, do sprzedaży trafi limitowana kolorystyka Kithstrike. Tych wyjdzie jedynie 150 par. 

Link:
https://kith.com


Jaranko! Nie oszukując ani siebie, ani Was szczerze liczyłem, że po NMD to Nike odpowie jakimś zajebistym projektem, który wprowadzi ogrom świeżości. VaporMax jest spoko ale to raczej połączenie istniejących już motywów ze stajni Nike. A jednak to nie swoosh, a kot wskoczył na kolejny level kreatywności.

.zulu kuki


0 komentarze:

Publikowanie komentarza