5 customów znalezionych w internetach, które zasługują na propsy.

Podziwiaj i propsuj!
Obecnie customy w internetach można podzielić na 3 grupy. W pierwszej z nich są te z jakimkolwiek z motywów Gucci. Drugie to pozostała grupa "twórców", robiących swoje prace na podstawie prac innych. Trzecia, a zarazem najskromniejsza grupa to ta, która szuka nowych rozwiązań i wprowadza custom butów na kolejny poziom. Oto 5 takich projektów, które powstały dosyć niedawno i zasługują na uwagę.
Yeezy 350 V2 obok NMD i Ultra Boost to najpopularniejsza baza do robienia customów. Nie ma co się dziwić - cholewka jest wdzięczną bazą, a same buty tak popularne, że custom na nich potrafi ponieść się daleko w internecie. Oto nowy projekt FRE Customs, w którym główną rolę twórczą odegrała Paulina Cieślewska malując na nich tygrysy. Ma to moc!
Ten projekt jest moim ulubionym ze wszystkich tu prezentowanych, a zarazem jednym z najlepszych custmów Ultra Boost jakie kiedykolwiek powstały. DentKicksCustom ubrał te kultowe buty w kolory morskiej rdzy. Niesamowita gra barw tworzącą świetne, nieregularne patterny na cholewce i klatce. Jaram się max!Jon Ruiz wybrał bezpieczniejszą formę zabawy. BAPE to zawsze dobry pomysł na custom. Wynika to z tego, że motywy Shark czy autorski kamuflaż są tak popularne w streetwearze, że nie łatwo przejść obok takiego projektu bez zwrócenia na niego uwagi. Te NMD są idealnym przykładem.
Zdejmijmy na chwilę buty na podeszwie Boost. AMAC Customs za bazę do swojego nowego projektu przyjęło ponadczasowe Vansy Sk8-Hi. Ich monochromatyczna cholewka przyjęła na siebie sporą ilość żółtego koloru, nawiązującego do pasków marki Off White. 
Ostatni projekt to prawdziwy król pośród wszelkich twórców customów. The Shoe Surgeon to inny level. Tu rzadko kiedy chodzi o pomalowanie buta. W tym wypadku jest podobnie. Tutaj cała cholewka "Jedynek" otrzymała zamiast skóry hmmm... sierść? Totalny kosmos.

Jeśli sam przyuważyłeś jakieś ciekawe projekty to daj znać. A jeśli nie widziałeś jeszcze ostatnich customów, które zrobiłem dla Tedego to zbadaj to koniecznie:

http://www.zulukuki.com/2017/04/oto-custom-adidas-eqt-suppor-9317-ktory.html

.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza