Runo leśne, podszyt i korony drzew zaczęły królować w streetwearze.

Muchomory streetwearu.Gdy Supreme po raz kolejny połączyło siły z The North Face, wszyscy wiedzili że mogą spodziewać się różnych opcji projektowych. Tak też było. Obok klasycznych rozwiązań pojawiły się produkty zadrukowane w liście i kasztany.


Tak, liście i kasztany. W ubiegłym tygodniu Kanye West mimo tego, że został zniszczony przez krytyków za pokaz 4 sezonu Yeezy, zaprezentował kolejny. Tym razem jednak w bardziej ludzkich warunkach. W trakcie pokazu zaprezentowano kolejne ubrania inspirowane życiem i pasją myśliwych.


A nie, sorry.. ten jest rzeczywiście kamuflażem dla myśliwych. To jest Yeezy.
Najłatwiej było mi stwierdzić, że Kanye jest gościem bez pomysłu, a kasztany z Supreme stały się dla niego mocnym kierunkiem w życiu. Szczególnie, że kurtki TNF pojawiły się w sezonie jesień/zima 2016, a zaprezentowany sezon Yeezy dostępny będzie w sprzedaży jesienią 2017. I na tym akcencie można by było zakończyć, lecz do gry dołączył kolejny duży i równie głośny gracz, czyli Palace. 

Dziś do sieci trafiły zdjęcia wszystkich produktów na sezon wiosna 2017. Wśród nich kolejne leśne inspiracje.
O co chodzi? Czy to nowy kierunek? Woodland się wszystkim znudził i postanowili ubrać swoje kolekcje w inne maskowanie? Ciężko powiedzieć. Po takich trzech sygnałach, można stwierdzić, że nadciąga nowy trend, który teraz zacznie być skutecznie powielany przez mniejsze i mniej znaczące marki. A gdyby tak zsumować wszystkich tych, którzy czerpią inspirację z Supreme, Palace bądź Yeezy, to nam się pojawiają nazwy firm, liczone w setkach. Streetwear udeptuje nowe szlaki turystyczne. Bądź czujny i nie oddalaj się od grupy.

.zulu kuki


0 komentarze:

Publikowanie komentarza