Reebok także postawił na skarpetowe buty.

Lepiej późno niż wcale.
Furylite miały być butem równie przełomowym co kiedyś Insta Pump Fury. Nie wyszło, a jestem przekonany, że wiele osób czytając ten wpis przypomniało sobie o ich istnieniu. Jakiś czas temu pojawiła się inna wersja współczesności oferowana przez Reebok - Pump Supreme. Czy but się przyjmie? Zobaczymy. Jednak jego pojawienie się nie jest objęte żadną specjalna troską marketingową. Dalej pompuje się energię w Club C. Czy słusznie? Mam mieszane uczucia, ale już pisałem o tym dla Was tu:

http://www.zulukuki.com/2017/01/czy-reebok-ma-szanse-walczac-modelami.html

Nadszedł czas, by dołączyć do grona "dzianych" kicksów. Reebok przygotował zupełnie nowy projekt. Model Zoku Runner Ultraknit jest odpowiedzią na dzisiejsze trendy i chyba trochę oczekiwania od marek sportowych.W nowy koncept dzianej skarpety ze ściągaczem, mocno wkomponowane są elementy z Classic Leather. I jak but może nie jest odkrywczy, tak z pewnością jest współczesny. Tego mi trochę brakowało w Reeboku - nie odgrzewania kolejnego kotleta. Kciuk w górę za to!

Premierę zapowiada się różnie. Jedni mówią, że 1 marca inni stawiają na 2 marca. Tak czy inaczej wydarzy się to za chwilę.

.zulu kuki0 komentarze:

Publikowanie komentarza