Oto najciekawsza premiera jutrzejszego dnia!

I podpowiem, że model buta nie zaczyna się na "Y".


Gdy wszyscy grzeją się na jutrzejszą premierę nowych 350 V2, w świecie kicksów zaplanowano także inne premiery. I jedna z nich jest naprawdę uwagi warta. Model buta to także kombinacja 3 cyfr, aczkolwiek pierwszą z nich nie jest 3, a 2. Na początku roku New Balance wypuścił w świat wieść o swoim najnowszym projekcie zwanym "247". Bardzo nowczesny (szczególnie jak na NB) projekt miał też swoją premierę w Polsce. Przyjmując najnowsze standardy marka postanowiła aktywnie promować projekt, dlatego nie trzeba było długo czekać na pierwszą kolaborację. Na pierwszy ogień poszedł japoński butik mita sneakers. I tak pod koniec stycznia pojawił się projekt 247 "Tokyo Rat". 


W nawiązaniu do ideologii buta 247 i aktywności 24 godziny 7 dni w tygodniu, japoński butik ubrał go w barwy inspirowane szczurami, które nigdy nie śpią. Rewelacyjna kolorystyka łączy w sobie szarości z wygaszonym pomarańczem. Mimo, że Lux Pack prezentował się świetnie, ta kolorystyka po prostu miażdży! Obawiam się, że podobnie jak w przypadku NMD rok temu i pierwszej kolaboracji z Nice Kicks, projekt 247 zaczął rok najlepszym możliwym CW i tak już zostanie do końca 2017.


But pojawił się początkowo w sprzedaży tylko w mita Sneakers w Tokio. Teraz czas na premierę globalną, która nie ominie Polski. Do naszego kraju trafiło 36 par (tylko!) i będzie można na nie polować jutro w tych trzech sklepach:
- Chmielna20
- Run Colors
- Worldbox

Powodzenia!
A jak Ci się nie uda, zawsze możesz wrócić na raffle pod CL20 i próbować sił po 350.

.zulu kuki


0 komentarze:

Publikowanie komentarza