Lookbook najnowszej współpracy LANGE & LANGE x Pajak Sport to prawdziwe arcydzieło!

Ciężko to jakkolwiek opisać!

To doprawdy ciekawe zjawisko. Zdjęcia autrosta Jana Kriwola pojawiły się 16 lutego, lecz dopiero teraz wszystkie media "podłapały temat". I tak zaczytuję sobie na newonce, zbierając szczękę z podłogi. To co wydarzyło się w ostatniej sesji projektu braci Lange dla marki Pajak Sport jest czymś nie z tej planety! Dosłownie! Z racji, że projekty odzieży inspirowane były mocno Gwiezdnymi Wojnami, obrazek z tym związany nie mógł być inny. Dlatego jest taki:
Co ciekawe ten iście kosmiczny klimat rodem z planety Hoth to w rzeczywistości niekatywna, modernistyczna stacja meteorologiczna na szczycie Śnieżki. Poza jej charakterystyczną architekturą niesamowitej mocy dodaje fakt, że szczyt Śnieżki usytuowany jest ponad chmurami. 
Na zdjęciach Jana Kriwola pojawił się jeden z braci Lange, Aleksander. Sam zainteresowany opinią osób bezpośrednio związanych z projektem, odezwałem się do Gustawa, by dowiedzieć się, co stanowiło największe wyzwanie w ogarnięciu tej sesji. Największe problemy stanowiła logistyka związana z tym pięknym miejscem i pogoda. Potrzebny był odpowiedni, idealny moment. 

Dobra koniec tego pisania! Wracam do jarania się obrazkiem.

.zulu kuki


0 komentarze:

Publikowanie komentarza