Marcin stworzył dla mnie lampę z upcyklingu!

Przecież to jest niewyobrażalnie zajebiste!
Marcina poznałem osobiście wczoraj. Jako jedna z 10 osób, został przeze mnie wybrany w konkursie, w którym to postanowiłem obdarować ludzi fajnymi rzeczami. Marcin jest 6 osobą, która odebrała swoją nagrodę. Oto jego wypowiedź, która przekonała mnie, że warto podzielić się z nim czymś fajnym:


Jestem uzależniony od procesu tworzenia, od dłuższego czasu zajmuję się nadawaniem drugiego życia przedmiotom, w środowisku nazywają to upcycling. Tworzę lampy z przedmiotów o zupełnie innym pierwotnym przeznaczeniu. Dwie z nich były nawet inspirowane łódzkim streetwearem. Choć nigdy o tym nie mówiłem to pomysł na poniższą zawdzięczam twórczości Zulu Kuki. Zapraszam do zapoznania się z moją twórczością MCN Design


Posiedzieliśmy chwilę rozmawiając na tematy różne. Ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu, Marcin także postanowił podzielić się ze mną czymś. W prezencie od MCN Design otrzymałem ręcznie robioną lampę w kształcie walca, na którym widnieje moja ksywka wycięta (także ręcznie). Coś niesamowitego! 


Produkt sam w sobie to jedno. Wizja i chęć stworzenia czegoś jest najważniejsza i to właśnie doceniam najbardziej. Dziękuję bardzo!

A jeżeli i Ty chciałbyś by MCN Design stworzyło coś dla Ciebie to koniecznie odwiedź ten profil na Facebooku:

.zulu kuki


0 komentarze:

Publikowanie komentarza