Jednak zrobiłem custom moich adidas Yeezy 350 V2!

Nazwałem to sobie 2TONE BLACK/DEEP AQUA Custom.Długo się zbierałem do tego projektu. Kto śledził jego przebieg ten wie, że początkowo miało być inaczej. Kolor deep aqua od początku był pomysłem:

http://www.zulukuki.com/2016/11/tak-wygladayby-nowe-kolorostyki-yeezy.html

Niestety zamuliłem z tym na tyle długo (choć nie trwało to długo), by ktoś inny potraktował charakterystyczny pasek adidas Yeezy Boost 350 V2 kolorem Tiffany Blue:

http://www.zulukuki.com/2016/12/ten-gosc-wyprzedzi-mnie-z-customem.html

Można powiedzieć, że kolor inny, ale jebać. Podobieństwo za duże. Dlatego też wymyśliłem sobie inny koncept na but ten z kolorem tym. W sumie jeszcze bliższy moim ostatnim zajawkom.Photoshopowy koncept, który opracowałem siadł mi tak bardzo, że nie było innego wyjścia jak wsiąść w samolot i polecieć do Gdańska. Tam stacjonuje Kuba Feldzensztajn, który wraz z resztą naszych znajomych otworzyli jakiś czas temu biznes poświęcony pielęgnacji i modyfikacji obuwia. Moje 350 zostały pomalowane przez Kubę w siedzibie EMBRO. Jak tylko złożę wideo, pokaże Wam etapy powstawania projektu. Dziś efekty.


Jaram się! Mam świadomość, że projekt ten niekoniecznie podobać będzie się wszystkim, ale nie zrobiłem go dla wszystkich, a dla siebie. A miałem już nie robić customu butów...Jednak chęć urzeczywistnienia własnych pomysłów jest za duża.

Oto adidas Yeezy Boost 350 V2 2TONE Black/Deep Aqua Custom by Zulu Kuki

A gdyby Tobie zachciało się customów to polecam:
http://embro.to


.zulu kuki0 komentarze:

Publikowanie komentarza