Zobacz ile wersji NMD pojawiło się w ciągu roku.

Nagotuj sobie zupy na tydzień, bo trochę tego jest.Dokładnie 9 grudnia 2015 w Nowym Jorku odbyła się premiera najnowszego dziecka adidasa, modelu NMD. Inspirowany modelami Micro Pacer, Rising Star i Boston Super, został ubrany w nowe technologie (Primeknit i Boost) intepretując historię niemieckiej marki, na czasy współczesne. 3 dni później premiery buta odbyły się na całym świecie. Także i w Polsce:

http://www.zulukuki.com/2015/12/polska-premiera-butow-adidas-nmd-w-wss.html


Minął rok od tego momentu. adidas pewny swojego sukcesu postanowił w ciągu roku napisać historię, której wiele butów nie doczekało się po dziesiątkach lat. Zaczęło się od klasycznego modelu, dziś zwanego OG.W tym samym czasie do sprzedaży trafił także model Consortium w skromnej ilości sztuk 1000.Przyjaciele marki otrzymali także wydanie Friends & Family, którego nabyć się nie dało nigdzie.Chwilę później do sprzedaży trafił model "Oreo".Plan był mocny. Dlatego też nie długo trzeba było czekać na pierwszą kolaborację na tym modelu. We współpracy z Nice Kicks, adidas otworzył niepowtarzalną trasę kolaboracyjną po najważniejszych sneakerowych miejscówkach na świecie, nazywając ją Consortium Tour.


Następnie nadszedł czas na "Yellow Camo".Po kilku miesiącach NMD pojawiło się w nowej odsłonie. Wyższa zamszowa cholewka była znakiem rozpoznawczym modelu NMD Chukka.W marcu pojawiła się także bryła całkowicie pozbawiona sznurowadeł (moja ulubiona). Nazwano ją City SockOstatnią odmianą cholewki NMD jest model XR1z większą klatką na sznurowadła.I tak oto Runner, Chukka, City Sock i XR1 w przeciągu roku wydano w ponad 100 różnych wariantach. Naliczyłem 142 i po wielkich poszukiwaniach i update'ach to chyba wszystko. Choć szansa pomyłki przy takich ilościach nadal jest spora. To zdecydowanie nowa droga wprowadzania buta, która z pewnóścią odniosła ogromny sukces. Bez wątpienia można powiedzieć, że rok 2016 to rok NMD właśnie. Poniżej to co pojawiło się w roku 2016 do 9 grudnia.

PS. Ogromne podziękowania dla Pauli z Tailor Made PR za pomoc w usystematyzowaniu tego chaosu. 

.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza