Z okazji urodzin oddam Wam ponad 50 rzeczy za darmo!

Taki gest.Nie bawię się w Świętego Mikołaja. Bawię się w zulu kukiego. Jednym z elementów tej zabawy jest "grudniowe coś", odbywające się co roku. No prawie. Na swoje 22 urodziny wydałem 22 tomiki, a w każdym z nich znajdowały się 22 wiersze mojego autorstwa. Na 23 urodziny zorganizowałem wernisaż prac moich bliskich. Wszystko odbyło się w sopockiej Zatoce Sztuki. Zajebiście było. Rok temu miałem ambitny plan wydać zina w fajnej formie. Miałem wywiady z zajebistymi ludźmi, artykuły ale i ostatecznie brak czasu by to spiąć. W tym roku z czasem lepiej nie jest. Nie mniej jednak uważam, że moje urodziny to czas, w którym ja daję coś Wam. Tak też będzie.
Dlatego w tym roku chciałbym obdarować 5 osób moimi rzeczami. Nie tymi zaprojekotwanymi przeze mnie, choć i takie się tu znajdą. Postanowiłem zrobić porządki i oddać sporą część mojej garderoby. Tylko rzeczy, które są w super stanie oraz takie nieużywane. W puli jest 5 par butów i sporo odzieży w postaci koszulek, bluz, kurtek i spodni. Łącznie tej odzieży ponad 45 sztuk. Z tego wynika, że każda z 5 osób zgarnie nie jedną, a przynajmniej dziesięć rzeczy. Znajdziesz tu takie marki jak:
- Nike,
- adidas,
- Reebok,
- Converse,
- Backyard Cartel,
- Intruz,
- 1991international,
- Daily Paper,
- Phenotype,
- Diamante,
- Elade,
- i wiele, wiele innych.

Większość ciuchow to rozmiar M. Buty różnie, ale przeważnie między 41, a 42. Część rzeczy kupiłem, część dostałem. A że gardzę tymi, którzy rzeczy otrzymane sprzedają i to publicznie, to postanowiłem oddać tym, którzy chcieliby je mieć. 

Jednak by wprowadzić pewnego rodzaju porządek, muszę ubrać to rozdawanie w pewne zasady:

1. Zgarniasz pakiet 10 rzeczy, ale nie wybierasz sobie które. Po prostu 10, a w tym jedna para butów.

2. Nie bawię się w wysyłki dlatego musisz być w Warszawie, bądź nadać kuriera do mnie na swój koszt. Rzeczy może odebrać ktoś za Ciebie. Czas na odberanie jest do końca stycznia, więc bez stresu.

3. I NAJWAŻNIEJSZE. Wpis ten zamieszczam na Facebooku i przypinam na tablicy:
www.facebook.com/zulukuki
W komentarzu do niego napisz czym się interesujesz, bądź zajmujesz. Chcę dać rzeczy pomysłowym i kreatywnym ludziom, bo takich cenię najbardziej. 

4. Co jakiś czas na instagramowym Story będę ujawniał, co znajduje się w pakietach ubrań więc jeśli chciałbyś spojrzeć, to na Insta szukaj @zulukuki

Szczęśliwców wybiorę 13 stycznia, bo jest to piątek. Liczę, że padnie na Ciebie i będziemy mieć okazcję zbić piątkę.

Powodzenia!
.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza