Ten gość wyprzedził mnie z customem Yeezy 350 V2.

A niech mnie kule biją!
Kiedyś rozmawiałem z kimś bardzo mądrym o tym, że często podobne myśli kreują się w wielu głowach jednocześnie. Szczególnie tych, które nigdy się nie poznały. Gdy pod koniec listopada wjechał drop nowych adidas Yeezy Boost 350 V2, wymyśliłem sobie, że pomaluje swoje na turkus. Nawet wizualkę zrobiłem.
W dokonaniu customu wstrzymał mnie fakt, że 17 grudnia w sprzedaży pojawią się kolejne V2, tym razem z białym paskiem. To zdecydowanie lepsza baza niż czerwony, dlatego dałem na wstrzymanie z malowaniem. W tym czasie gdy ja czekam sobie na 17 grudnia, ktoś wpadł na ten sam pomysł co ja. Z tym, że on go zrealizował.


Zdjęcia znalazłem przeszukując sobie tag #yeezy350 i trafiając od konta do konta wpadłem na @flypayper. Ogarnął to dobrze. Co prawda jego celem było zrobienie koloru tiffany blue, moim jest deep aqua, ale to już nie ma znaczenia. Zrobił to dobrze, a w tym wypadku mój custom byłby bardziej pracą odtwórczą (mimo, że wymyśliłem sobie to spory czas temu), a nie taką jaką cenię sobie najbardziej. Dlatego...... pierdolę to. Zrobię coś innego. Szacuneczek dla @flypayper! 

.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza