Kolejne zmiany w nowym Street Supply!

Nowe życie na każdej płaszczyźnie.Street Supply to kultowa już miejscówka na sneakersowej mapie Warszawy jak i całego kraju. Drugie życie sklepu, według nowego, świeżego konceptu odbiło się szerokim echem. Nowa identyfikacja wizualna, nowa lokalizacja i pomysł na to jak tego typu sklep powinien funkcjonować. Kto był na otwarciu ten pewnie podobnie jak ja śmiało stwierdzi, że był to jeden z najsympatyczniejszych eventów tego typu. 
Mimo, że zmian wprowadzono wiele, to nie jest ich koniec. Kolejnym etapem po stworzeniu i zatowarowaniu nowego lokalu, jest nowa strona internetowa sklepu. Mnie to np. cieszy bo obecnej znieść nie mogę. Wygląd jest akceptowalny, niestety funckjonalność pozostawia wiele do życzenia. A może to ja jestem zbyt wymagający? Tak czy inaczej się to zmieni!
Za identyfikację wizaulną sklepu odpowiadają Oskar OESU Podolski oraz Kamil Imiałkowski. Proces powstawania całej identyfikacji jak i przedsmak nadchodzącego sklepu internetowego zobaczycie tu:A jeśli z niewyjaśnionych przyczyn pominąłeś link, by nie wiem, doczytać do końca to wiedz, że to już koniec. Możesz odpalać behance.


.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza