Nike postawiło na BARDZO militarne klimaty.

Nie tylko u mnie paracord taki ważny.Dawno Nike nie wypuściło nic o czym chciałbym napisać tu więcej. Jednak gdy podeszli do tematu militarnych inspiracji znacznie poważniej, niż wrzucenie kamuflażu na cholewkę, to sprawa zaczęła wyglądać zupełnie inaczej. I tak oto mamy do czynienia z klasycznym butem Nike Air Force 1 w wydaniu Special Field
Wyższa cholewka została wykonana ze skóry oraz balistycznego nylonu.  Dzięki takim właśnie materiałom, but ten nadaje się do noszenia także i jesienią, a jak ktoś się uprze to i zimą. W języku znalazła się kieszonka, a górną część cholewki ptrzymają przy nodze dwa pasy. Jeden z nich wykonany z paracordu, po zdemontowaniu służy jako rączka do specjalnej torby, która jest w zestawie z butem. Wszystko wydane w surowym, militarnym klimacie, oznaczone dodatkowo technicznymi metkami.
I takie podejście mnie fascynuje. Co prawda AF1 do moich ulubionych butów nie należy, aczkolwiek ten model mocno mnie jara. Do sprzedaży trafić ma 5 listopada podobno i powiem szczerze, że mocno się nad tym zastanawiam.

Poniżej reszta zdjęć.

.zulu kuki
0 komentarze:

Publikowanie komentarza