Już za niecały tydzień nowe Yeezy 350 V2 w sprzedaży!

I to 3 opcje do wyboru!

No właśnie do wyboru. Żebyś sobie nie myślał, że jak już Ciebie wylosują w raffle to bierzesz po jednej z koloru i zawijasz z trzema kartonami. Co nie zmienia faktu, że sporo tego. Patrząc na fakt, że do tej pory pojedyńcze premiery robiły sporo zamieszania. Ale od początku.
Tak wyglądał początek drugiej generacji buta adidas Yeezy 350 Boost. I choć wiele osób krytykowało kolorystykę, zainteresowanych nie brakowało. Tych zainteresowanych i noszących już było mniej, ale nie o to chodzi by się komuś z buta w prywatne decyzje wbijać. Do momentu, aż nie zobaczyłem ich na nogach, uważałem że słabo to wymyślono. Zdanie me jednak uległo zmianie. Zarówno dla tych, którym but się podobał od początku, tych którzy się przekonali, jak i tych którzy czekali na inny wariant, pojawiła się nowa oferta na horyzoncie. Składa się ona z 3 czarnych modeli Yezzy 350 Boost V2, ubranych w inne akcenty kolorystyczne.Wersje Cooper, Green i Red pojawią się w sprzedaży już 23 listopada. Jak podają oficjalne listy, także i tym razem premiera nie ominie warszawskiego sklepu Chmielna 20 LAB.

Nie wiadomo jeszcze na jakich warunkach będzie prowadzona sprzedaż, choć duże prawdopodbieństwo, że będzie to in-store raffle i online raffle. A to oznacza setki ludzi pod sklepem i utrudnienia na drodze w środę. 

Cena: 899,99 PLN


Poniżej więcej zdjęć butów.

.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza