#OOTD - YZY 1991 Boost.

Imaginary Death-Metal Tour Merch & 750.Jak już przyszło mi nabyć męskie EMU w postaci adidas Yeezy 750 Boost, nadszedł czas by sprawdzić jak w tym się nosi. Nie, buty Kajne Łesta nie sprawią nagle, że kupię sobie podarty sweter, nie poczuję się jak Pablo ani też nie zacznę obserwować Kim na Instagramie. Zestawię to natomiast z tym, w czym rzeczywiście chodzę. 
Zacznijmy od głowy, bo w niej to wszystko powstało. Niektórzy już pewnie rzygają widząc to nakrycie głowy u mnie na kolejnych zdjęciach. Problem polega na tym, że praktycznie nic innego nie noszę wielbiąc doskonałość tego jakże prostego produktu. Do tego Alpha Industries MA-1. Odpuściłem sobie już noszenie cieńszej wersji TT, a sezon ten przywitałem z projektem 1991international z ogromną grafiką Imaginary Death-Metal Tour Merch na plecach. Więcej o tym, możesz przeczytać tu (link) oraz tu (link)Spodnie natomiast to moja propozycja, powstała we współpracy z marką Backyard Cartel (link). Czarne slimowane chinosy, które dzięki zamkom na dole nogawek pozwalają wprowadzić nogę. Po zapięciu fajnie zwężają nogawkę. Jaram się, że tak fajnie to wyszło.


No i YZY 750 Boost. Nie czułem tego buta dopóki go nie założyłem. Od kiedy Jordany leżą w szafie, poza Timberlandami i Sk8-Hi nie często śmigam w butach z wysoką cholewką. Ten dzięki technologii Boost jest całkiem przyjemny. 

Zdjęcia: Michał502

Outfit:

Czapka - Mil-Tec
Kurtka - Alpha Industries by 1991international  - link
Spodnie - Backyard Cartel x zulu kuki - link
Buty - adidas Yeezy 750 Boost

.zulu kuki
0 komentarze:

Publikowanie komentarza