Już w sobotę premiera kolejnych adidas Yeezy 750 Boost.

Będą dostępne także i w Polsce!


adidas Yeezy 750 Boost to specyficzny model. Podobnie jak w przypadku ostatnio wydanych 350 V2, but prezentuje się średnio na packshotach, znacznie lepiej gdy ktoś potrafi zestawić go z czymś fajnym. Od tego modelu właśnie Kanye West zaczął przygodę odzianą w trzy paski i od 28 lutego 2015, gdy but trafił do sprzedaży, trwa to po dziś dzień. Pierwszy model prezentował się tak:


Wysoka cholewka i charakterystyczny strap nawiązywały mocno do poprzednich projektów Yeezy, sygnowanych Swooshem. Zmieniono jednak charakter buta. Zastosowane materiały, kolory i cięcia sprawiły, że mimo podeszwy z technologią Boost, klimat buta nie jest zbyt sportowy. Poza pierwszą kolorystyką, kilkoma odsłonami modeli 350 i 950, pojawiły się jeszcze dwie wersje 750 Boost.15 października odbędzie się premiera brązowych 750. 


Wśród sklepów oferujących ich sprzedaż jest także ten warszawski, Chmielna 20 Lab. W przypadku tego modelu nie odbędzie się kamperka. Możliwość zakupu butów odbędzie się na trzy sposoby:

1. In-store raffle czyli losowanie możliwości zakupu w sklepie stacjonarnym - na tą formę sprzedaży przeznaczyliśmy 35 par.

Losowanie odbędzie się 15.10.2016 o godz. 11.00, przy Chmielnej 20 w Warszawie. 

2. Online raffle czyli losowanie możliwości zakupu drogą wysyłkową - tutaj dostępne będą 24 pary. Losowanie odbędzie się w dniu 15.10.2016 r., a zwycięzcy tej formy losowania zostaną poinformowani o możliwości zakupu drogą elektroniczną tego samego dnia. 

3. Instagram raffle - jak to działać będzie to ja nie mam pojęcia.

Zapisy do losowania można zrobić za pośrednictwem tego linku:

Cena: 1499 PLN.

Patrząc na but ten na powyższych grafikach pewności nie mam czy mi się podoba. Wklepałem hasło na Tumblr, by znaleźć zdjęć kilka jak wygląda to na nodze, przy dobrych ciuchu i jest zdecydowanie lepiej.

Choć i są takie placki, które powodują że but ten wygląda okropnie. Uczucia mieszane. Tak czy inaczej w sobotę pod CL20 spodziewam się wielu chętnych by je nabyć.

.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza